Taksisti ilegal ngacmon seksualisht një të mitur, arrestohet

Prishtinë | 16 Gus 2022 | 10:24 | Nga Ekonomia Online

Një taksist ilegal në Prishtinë e ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur.

Ngjarja tronditëse ka ndodhur të hënën rreth orës 13:30.

Më pas ai është arrestuar dhe pas intervistimit është vendosur të jetë në mbajtje.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Prishtinë, 15.08.2022-13:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që ai deri sa ka qenë duke punuar taksi ilegal kishte ngacmuar seksualisht viktimen e mitur femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

Të ngjashme