Tentim vrasje në Podujevë, autori në arrati

Prishtinë | 23 Gus 2018 | 09:39 | Nga

Në rrugën “ Xhemajl Mustafa”, në Podujevë, dje një i dyshuar mashkull K-Shqiptar pas një mosmarrëveshje ka shtënë me arme zjarri ne drejtim te viktimës mashkull K-Shqiptar.

Ne vendin e ngjarjes kane dalë njësitet përkatëse policor ku kanë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja dhe një predhe.

Lidhur me rastin është bastisur shtëpia e te dyshuarit mirëpo nuk është gjetur asgjë e dyshuar.

Nuk raportohet për te lënduar ndërsa, i dyshuari gjendet ne arrati.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme