Thaçi, Veseli, Selimi dhe Krasniqi të enjtën në seancën e tretë para Speciales

Prishtinë | 08 Shk 2021 | 16:11 | Nga Ekonomia Online

Të enjtën me fillim nga ora 11:00, do të mbahet konferenca e tretë në lidhje mbi ecurinë e çështjes ndaj ish krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit dhe Jakup Krasniqit.

Ecuria e çështjes gjyqësore parashihet me rregullën 96-të të Rregullores së Procedurës dhe Provave të Dhomave të Specializuara të Kosovës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme