Thaçin i uron Krishtlindjet Lekajt, ky uron që të shihen së shpejti në Kosovë

Prishtinë | 26 Dhj 2020 | 10:01 | Nga Ekonomia Online

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka thënë se ka biseduar me telefon me ish presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi.

“Sapo përfundova bisedën telefonike me mikun tim, presidenti Hashim Thaçi”.

“E falënderoj për kohën dhe mundësin për të më telefonuar dhe uruar Krishtlindjen”.

“Uroj që me Presidentin Thaçi bashkë më luftëtarët tjerë të shihemi së shpejti në Kosovë”, ka shkruar Lekaj në rrjetin social Facebook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme