Tolaj takohet me Gjinin, thotë se bashkëpunimi është i shkëlqyeshëm

Prishtinë | 12 Kor 2019 | 14:37 | Nga Ekonomia Online

Drejtori menaxhues i Agjencisë Kosovare të Privatizimit, Valon Tolaj, ka vizituar Komunën e Gjakovës dhe është takuar me kryetarin e kësaj komune, Ardian Gjini, raporton Ekonomia Online.

Ai përmes një postimi në facebook ka thënë se ishte kënaqësi diskutimi me Gjinin të cilin e falënderoi për mirëpritjen.

Tolaj tha se është i panevojshëm diskutimi për bashkëpunim me Gjinin sepse ai ekziston tashmë.

Postimi i plotë:

Me Ardian Gjinin ne Gjakove. Kënaqësi diskutimi me te dhe falënderues për mikpritjen. I panevojshëm diskutimi për bashkëpunim sepse ai ekziston tashmë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme