Tomë Gashi: Sylejman Selimi nuk ka marrë ftesë nga Haga

Prishtinë | 27 Dhj 2018 | 17:56 | Nga Ekonomia Online

Avokati Tomë Gashi në cilësinë e mbrojtësit të Sylejman Selimit, ka thënë se nuk kanë pranuar asnjë ftesë të tillë për intervistim në Hagë, raporton Ekonomia Online.

Përmes një statusi në Facebook, Gashi ka bërë të ditur se nuk dihet se nga po raportohet për ftesën e tij.

“Në clesin e Avokatit te Gjeneral Sylejman Selimi se kinese aj eshte ftuar ne Hagë per tu intervistuar per krime te luftes ne nuk kemi kemi pranuar nji ftese te tille per tu intervistuar ne Hagë dhe nuk dijm se nga kush e kan ”siguruar” kete ftese per ne Hage.”, ka shkruar Gashi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme