Vdes biznesmeni i njohur kosovar

Prishtinë | 14 Tet 2021 | 12:04 | Nga Ekonomia Online

Ka vdekur afaristi i njohur dhe njëri nga themeluesit e ndërmarrjes së njohur nga Vushtrria “Emona Center”, Agron Mikollovci.

Ai ishte njëri nga themeluesit e brendit të njohur të marketeve “Emona”, i njohur dhe afirmuar si në qytetin e Vushtrrisë e poashtu edhe jashtë tij.

Biznesi që e udhëhoqi ai punëson me qindra të rinj e të reja.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme