Vdes infermierja 39 vjeçare e QKMF-së në Deçan

Prishtinë | 15 Sht 2020 | 15:47 | Nga Ekonomia Online

Ka vdekur infermierja e Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Deçan, Merita Gacaferi-Lokaj.

Lajmin për vdekjen e Gacaferi-Lokaj e ka dhënë kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, i cili përmes një postimi në Facebook, tregoi se ajo ishte nga fshati Sllup.

“Pikëllues lajmi për ndarjen nga jeta, të infermieres së QKMF-së në Deçan, znj.Merita Gacaferi-Lokaj nga fshati Sllup. Ngushëllimet më të sinqerta familjeve Lokaj dhe Gacaferi, të gjithë kolegëve dhe atyre që e njohën Meritën”, ka shkruar Ramosaj.

Pikëllues lajmi për ndarjen nga jeta, të inferieres së QKMF-së në Deçan, znj.Merita Gacaferi-Lokaj nga fshati…

Gepostet von Bashkim Ramosaj am Dienstag, 15. September 2020
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme