Vdes mjeku kosovar

Prishtinë | 12 Sht 2020 | 11:29 | Nga Ekonomia Online

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, njofton për vdekjen e doktor Nusret Zijabeg.

“Ishte një mjek internist që numëron një sërë rolesh në shëndetin e njerëzve, mbi të gjitha ishte një njeri i dashur dhe shumë puntor”, shkruan Dumoshi në njoftimin për vdekjen e doktorit.

Postimi i plotë i saj:

Sot u nda nga jeta miku i familjës sonë, dhe një nga qytetarët e vjetër të Prishtinës, Dr. Nusret Zijabeg.Ishte…

Gepostet von Vlora Dumoshi am Samstag, 12. September 2020
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme