Vdes në një aksident tragjik mbesa e ish-ministrit Lutfi Zharku

Prishtinë | 05 Mar 2022 | 12:33 | Nga Ekonomia Online

Në një aksident tragjik të ndodhur dje në autostradën “Arbën Xhaferi” ka mbetur e vdekur, Laura Zharku, mbesa e ish-ministrit dhe ish-deputetit të LDK’së, Lufti Zharku.

Vetë Zharku ka njoftuar për vdekjen e vajzës së vëllait të tij Laurës.

POSTIMI I PLOTË:

Laurën, qiken e me te mirit vella Ilazit, sot e percjellim ne amshim, ne vend qe me e percjelle nuse te Blendi.

Laure oj bije na bane me ndje dhimbjen me te madhe ne jete. Do te jesh me ne deri sa ne te vijme tek ti.

Lutemi qe askush mos t’i percjelle femijet e vet, por ata neve!

Të ngjashme