Vdes rreshteri i Policisë së Kosovës

Prishtinë | 19 Nën 2020 | 12:59 | Nga Ekonomia Online

Sot në moshën 64-vjeçare ka vdekur rreshteri i policisë së Kosovës Sokol Maxharraj.

Lajmin e kanë bërë të ditur vëllau i të ndjerit.

Varrimi do të bëhet më 19/11/2020 në ora 16:00 në varrezat e fshatit Gremnik komuna e Klinës, duke i përfillur rregullat e IKSHP-së, gjithashtu për arsye të njëjtë nuk do të ketë të pame bëjnë të ditur familjarët.

Njoftimi i plotë:

Njoftim

Familjarë dhe miq, ju informojm se sot në moshen 64 vjeçare nderroj jetë me i dashuri ynë Sokol Haxhi Maxharraj (22/04/1956-19/11/2020), Allahu e mëshiroftë me Xhenet.

Lamtumirë Vella, u takofshim në Xhenet!

Varrimi i te ndjerit behet sot më 19/11/2020 në ora 16:00 ne varrezat e fshatit Gremnik komuna e Klines, duke i perfillur rregullat e IKSHP-së, gjithashtu per arsye te njejte nuk do te ketë te pame.

E pikëlluar Familja Maxharraj!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme