Vëllau raporton në Polici se motra e tij u dhunua nga disa persona

Prishtinë | 12 Sht 2021 | 08:57 | Nga Ekonomia Online

Një person (mashkull) ka raportuar në polici se motra e tij është dhunuar nga persona të panjohur.

Viktima është dërguar në strehimore dhe do të dërgohet më pas edhe për kontrolle mjekësore.

Rasti ka ndodhur në Ferizaj të premtën më 10 shtator.

DHUNIM

Ferizaj 10.09.2021-22:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se motra e tij viktima femër kosovare (me problem psikike) është dhunuar nga persona të pa njohur. Viktima është dërguar në strehimore dhe më pas do të dërgohet në kontroll mjekësore. Njësia përkatëse policore është duke e hetuar rastin.

Të ngjashme