Vjosa Osmani pasi kaloi vikendin në Shqipëri, me eskortë po kthehet në Kosovë

Prishtinë | 03 Maj 2021 | 19:56 | Nga Ekonomia Online

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani zgjodhi që vikendin ta kalojë në Shqipëri.

Ndërsa pak më parë Osmani është nisur drejt Kosovës, pas qëndrimit prej dy ditësh në Shqipëri bashkë me familjen.

Osmani është nisur drejt Kosovës me eskortë dhe bashkë me pjesëtarët e Mbrojtjes së Afërt të cilët përkujdesen për të.

Gjatë ditës së djeshme lajmi.net raportoi për qëndrimin e Osmanit në Shqipëri, në një nga restorantet e njohura atje.Të ngjashme