Vlora Dumoshi e gjen kuletën që i kishte humbur në Prishtinë

Prishtinë | 30 Qer 2021 | 12:56 | Nga Ekonomia Online

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vlora Dumoshi ka njoftuar se e ka humbur kuletën e saj bashkë me dokumente personale.

Pas orë pasi e njëjta shpërndau njoftimin, dy persona që e kanë gjetur kuletën, ia kanë dorëzuar asaj.

Kjo është bërë e ditur nga vet deputetja, në një postim në “Facebook”.

“Sot, këta djemë me zemër plot më sjellen kuleten time të humbur në Prishtinë. Shembull për t’a admiruar gjithë secili nga ne.  Ju faleminderit  Anton Nila dhe shokut të tij🙏”, ka shkruar ajo në një postim në “Facebook”.

https://www.facebook.com/vlora.dumoshi/posts/10158520912934075

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme