Zemaj takohet me përfaqësuesit e Policisë dhe Komunave, diskutojnë për pandeminë

Prishtinë | 27 Tet 2020 | 16:11 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj është takuar me përfaqësuesit e Policisë së Kosovës, të Asociacionit të Komunave të Kosovës, inspektoratet qendrore dhe lokale, koordinatorët rajonalë dhe akterë të tjerë të përfshirë në menaxhimin e pandemisë Covid-19, raporton Ekonomia Online.

Pas këtij takimi, Zemaj do të mbaj një konferencë për medie.

Të ngjashme