Zhduket një e mitur në Fushë Kosovë

Prishtinë | 28 Sht 2021 | 10:51 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar për zhdukjen e një të miture në Fushë Kosovë, shkruan Gazeta Express.

Për rastin në polici ka lajmëruar babai i saj.

Rasti është duke u hetuar nga policia.

“Fushë Kosovë, 26.09.2021 – 07:00. Me datë 27.09.2021 ankuesi mashkull kosovar  ka raportuar se,  vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vend ndodhjen e saj. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftim. /Express.

Të ngjashme