Zjarri përfshin një banesë në “Ulpianë”, lëndohen disa persona (Video)

Një banesë është djegur në lagjen “Ulpiana” në Prishtinë, raporton Ekonomia Online. Afrim Gashi, punëtor në këtë ndërtesë tha se si pasojë e këtij zjarri kanë mbetur të lënduar 3 persona. Ai ka tha i kanë dhënë ndihmë një personi që pësuar djegie dhe është dërguar në QKUK. “Ai ka qenë brenda banesës, në dhomën tjetër. … Vazhdoni me leximin e Zjarri përfshin një banesë në “Ulpianë”, lëndohen disa persona (Video)