Zyrtari në Ministrinë e Mbrojtjes rezulton pozitiv me Coronavirus

Prishtinë | 08 Gus 2020 | 13:16 | Nga Ekonomia Online

Jashar Ramadani, shef i Kabinetit të Ministrit të Mbrojtjes, Anton Quni, ka njoftuar se ka dalë pozitiv me koronavirus bashkë me bashkëshorten dhe djalin e tyre.

“Pas testimit, unë, bashkëshortja dhe djali, të tretë profesionistë shëndetësorë, kemi rezultuar pozitiv me Covid-19”, ka thënë ai, transmeton Klan Kosova.

“Jemi të vetëkarantinuar dhe gjendjen shëndetësore e kemi stabile”.

Pas testimit, unë, bashkëshortja dhe djali, të tretë profesionistë shëndetësorë, kemi rezultuar pozitiv me Covid-19….

Gepostet von Jashar Ramadani am Samstag, 8. August 2020

Të ngjashme