Zyrtarja e Nismës: Turp për deputetët që votuan Specialen

Prishtinë | 04 Nën 2020 | 09:15 | Nga Ekonomia Online

Zyrtarë të EULEX-it dhe policisë së Kosovës janë duke kryer bastisje në shtëpinë e ish-kreut të Kuvendit, Jakup Krasniqit.

Lidhur me këtë kanë reaguar zyrtarë të Nismës Socialdemokrate.

Zyrtarja e kësaj partie, Valdete Dushica Bajrami ka thënë se është turp për të gjithë deputetët që votuan këtë gjykatë.· 

“Turp për të gjithë ata deputet të legjislaturës së V që votuan për këtë Gjykatë”, ka shkruar ajo.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme