AAK-ja mban konferencë për medie për menaxhimin e pandemisë dhe vaksinat

Prishtinë | 10 Pri 2021 | 10:08 | Nga Ekonomia Online

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do të mbaj sot konferencë për medie.

Sipas njoftimit në këtë konferencë do të flas Shemsedin Dreshaj lidhur me menaxhimin e pandemisë dhe vaksinat.

Kjo konferencë do të mbahet në Selinë Qendrore të AAK-së nga ora 12:00.

“Sot me fillim nga ora 12:00, deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës nga AAK, Prof. Dr. Shemsedin Dreshaj, mban konferencë për media, me temën: “Menaxhimi i pandemisë dhe vaksinat”. Konferenca mbahet në Selinë Qendrore të AAK-së në Prishtinë”, thuhet në njoftim.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme