AAK-ja thërret konferencë të jashtëzakonshme për medie

Prishtinë | 28 Sht 2021 | 09:17 | Nga Ekonomia Online

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka njoftuar se sot do mbajë konferencë të jashtëzakonshme për medie.

Konferenca do të mbahet në orën 10:00 në hollin e Kuvendit, ndërkaq para mediave do të dalë deputeti i AAK-së, Bekë Berisha.

“Ju ftojmë në konferencën e jashtëzakonshme për media, në të cilën do të paraqitet deputeti Bekë Berisha. Konferenca fillon në ora 10:00 dhe mbahet në hollin e Kuvendit të Republikës së Kosovës”, thuhet në njoftimin e AAK-së.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme