AAK thërret konferencë për medie

Prishtinë | 06 Pri 2021 | 20:32 | Nga Ekonomia Online

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thirrur për nesër një konferencë për media.

Me anë të një komunikate për media, AAK ka thënë se në këtë konferencë do të flasë kryetari i partisë, Ramush Haradinaj, si dhe shefi i Grupit Parlamentar, Besnik Tahiri.

“Të mërkurën me 7 prill 2021, në ora 13:00, kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, z. Ramush Haradinaj dhe Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së në Kuvendin e Republikës së Kosovës z. Besnik Tahiri, mbajnë konferencë për media”, thuhet në komunikatë.

Të ngjashme