Abbott takon Mustafën dhe Hazirin: Diskutuam për rezultatin dhe perspektivën e LDK-së

Prishtinë | 25 Shk 2021 | 16:19 | Nga Fitore Berisha Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott, ka mbërritur në zyret e Lidhjes Demokratike të Kosovës, pak minuta para mbajtës të mbledhjes së Kryesisë të kësaj partie, raporton Ekonomia Online.

Ai ka zhvilluar një takim me ish-kreun e LDK-së, Isa Mustafa, dhe nënkryetarin e saj në detyrë, Lutfi Haziri.

Pas takimit, ambasadori Abbott ka treguar se çka është biseduar në këtë takim përmes një publikimit në rrjete sociale.

”Ne diskutuam rezultatet e zgjedhjeve dhe perspektivat e ardhshme të LDK-së”, shkruan ai mes tjerash në Facebook.

Lexo më shumë:

Të ngjashme