Abrashi: Mobilizim dhe entuziazëm për rritje të AAK-së në Mitrovicë

Prishtinë | 08 Jan 2021 | 19:01 | Nga Ekonomia Online

Gazmend Abrashi përmes një shkrimi në profilin e tij zyrtar në Facebook, tha se në Mitrovicë po shihet një mobilizim dhe entuziazëm për rritje të AAK-së, përcjell Ekonomia Online.

“Sot në Mitrovicë takuam aktivistët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Në qytetin e minatorëve, mobilizim dhe entuziazëm për rritje tē AAK”, shkruan ai.

Tutje, Abrashi tha se AAK do të ketë postin e Presidentit dhe së paku 20 deputet.

Image may contain: 3 people, people sitting
Image may contain: 3 people, people sitting
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme