Afaristi i mirënjohur nga Prishtina, kandidat për Asamble nga AAK

Prishtinë | 24 Qer 2021 | 12:11 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për Kryetar të Komunës së Prishtinës nga radhët e Alenacës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj po vazhdon çdo ditë të punojë që të arrijë fitore për kryeqytetin. 

Së fundmi Haradinaj po cilësohet si kandidati më i denjë i cili po merr seriozisht kandidaturën dhe nevojat për kryeqytetin.

Ai sot bëri të ditur se garës së tij iu shtua edhe një afarist i njohur i kryeqytetit Jahir Morina. 

Haradinaj mirëpriti Morinën duke i uruar suksese, këtë e bëri të ditu vet Haradinaj nëpërmjet një postimi në faqen e tij në Facebook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme