Agim Veliu: Ne i kemi humbur këto zgjedhje

Podujevë | 29 Nën 2020 | 21:10 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Nënkryetari i LDK-së, kryetari i Podujevës për disa mandate, Agim Veliu, ka thënë se partia e tij i ka humbur zgjedhjet.

“Ne i kemi humbur këto zgjedhje, ky është vendimi i sovranit.”Qdo rezultat ne do ta pranojmë, dhe presim ti numërohen të gjitha votat.LDK prap do të rikthehet sepse kemi potencial si anëtarësi dhe jemi të përkushtuar që të punojmë për LDK-në sikur kemi punuar këto 30 vite”.

Këto i ka thënë nnë një konferencë të përbashkët me kandidatin e LDK-së për kryetar të Podujevës, Nexhmi Rudarin.

No description available.


Lexo më shumë:

Të ngjashme