Ahmeti i bën dhuratë një tastierë Ramës, i heq shkronjat P e R

Prishtinë | 07 Dhj 2021 | 12:35 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i ri i Prishtinës, Përparim Rama zyrtarisht ka pranuar detyrën e kryetarit të kryeqytetit.

Detyrën ia dorëzoi ish-kryetari Shpend Ahmeti. Ai i dorëzoi edhe një dhuratë.

“Shkronjën P dhe R, ia kam hequr që mos me mund me shkrujt Përparim Rama”, është shprehur Shpend Ahmeti.

Megjithatë, Përparim Rama qe i shpejtë dhe iu përgjigj se “me P dhe R, shkruhet Prishtina”.

Lexo më shumë:

Të ngjashme