Albin Kurti arriti në Qeverinë e Shqipërisë pa eskortë

Prishtinë | 25 Tet 2019 | 19:10 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti po zhvillon sonte takim informal me Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Siç udhëtoi edhe herën e kaluar, kur shkoi në Tiranë për të festuar fitoren e Vetëvendosjes, Albin Kurti, raportohet se arriti në Kryeministrinë e Shqipërisë pa eskortë.

”Nuk erdhi me eskortë, i shoqëruar nga automjete”.

”Doli shefi i protokollit në Presidencë dhe e priti dhe tashmë është futur në Kryeministri për një takim informal me Kryeministrin Edi Rama”, citon Ora News.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme