Alternativa prezanton logon

Prishtinë | 06 Shk 2017 | 18:28 | Nga

Partia më e re në Kosovë, Alternativa, tashmë ka edhe logon e saj.

Subjekti politik i cili është krijuar nga kryetarja e Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila dhe deputeti Ilir Deda, ditë më parë, njoftuan se do të fillojnë me krijimin e degëve nëpër komuna.

Tashmë kjo parti e ka prezantuar edhe logon zyrtare, të cilën e ka publikuar dhe Kusari-Lila në faqen e saj në Facebook.

Ende nuk dihet se kush do të jetë lideri i “Alternativës”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme