Ambasadorja e Maqedonisë së Veriut viziton kompaninë “Golden Eagle”

Prishtinë | 15 Kor 2021 | 15:28 | Nga Ekonomia Online

Ambasadorja e Maqedonisë së Veriut, Shpresa Jusufi, ka vizituar kompaninë “Golden Eagle”.

Pronari i kësaj kompanie, Shaqir Palushi, tha se e kanë informuar për planet e së ardhmes.

“Sot në ambientet e fabrikës tonë mirëpritëm Ambasadoren e Maqedonisë Veriore. Ishte një takim i frytshëm, ku ne si kompani shpalosëm rrugëtimin tonë si dhe planet e së ardhmes. Ambasadorja znj.Shpresa Jusufi na e konfirmojë edhe njëherë që produktet tona në tregun e Maqedonisë janë tashmë të njohura, e në veçanti pija jonë energjike Golden Eagle., e cila tashmë ka mbi 70% të tregut të pijeve energjike në Maqedoni”, ka shkruar Palushi.

May be an image of 2 people, including Shaqir Palushi, people sitting and text that says 'Welcome our friends from North Macedonia GOLDEN GOLDENEAGLE Natural Relax'
May be an image of 4 people, including Shaqir Palushi, people sitting, people standing, indoor and text that says 'Welcome our friends from North Macedonia GOLDENEADLE Natural Relax'

Të ngjashme