Arben Gashi konfirmon se është shëruar nga Coronavirusi

Prishtinë | 17 Kor 2020 | 14:24 | Nga Ekonomia Online

Shefi i deputetëve të LDK-së, Arben Gashi, ka njoftuar se është shëruar nga koronavirusi, pak javë pasi që ishte konfirmuar si pozitiv.

Gashi në Facebook ka shkruar se tashmë e ka kaluar këtë sfidë.

“Pas një periudhe te përballjes me virusin COVID-19, mund te konfirmoi se tashme e kam kaluar kete sfide. Ju falënderoj shume për kujdesin e treguar ndaj meje dhe familjes time. Kujdesuni per vete dhe te tjeret, veproni sigurt, ruajeni shëndetin”, ka shkruar ai.

Te nderuar miq,Pas nje periudhe te perballjes me virusin COVID-19, mund te konfirmoi se tashme e kam kaluar kete…

Gepostet von Arben Gashi am Freitag, 17. Juli 2020

Të ngjashme