Arben Gashi poston fotografi “from Klina with love”

Prishtinë | 10 Sht 2019 | 20:00 | Nga Ekonomia Online

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, sot gjatë ditës e ka vizituar Klinën ku edhe ka takuar strukturat dhe qytetarët e kësaj komune.

Bashkë me Osmanin kanë qenë edhe disa kandidatë për deputetë nga kjo parti.

Njëri nga ta, Arben Gashi, ka postuar disa fotografi nga ky takim me qytetarët e Klinës me një përshkrim interesant.

“LDK, from Klina with love !”, ka shkruar ai.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme