Armend Zemaj thërret konferencë për media, kjo është arsyeja

Prishtinë | 22 Shk 2021 | 08:48 | Nga Ekonomia Online

Sot nën kryesimin e Ministrit të Shëndetësisë në detyrë, Armend Zemaj, do të mbahet takimi i Komitetit për Koordinim dhe Vlerësim të Situatës me COVID-19, shkruan Gazeta Sinjali.

Ky takim do të fillojën në orën 11:00.

Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë përmes një komunikate për media.

Vetëm dje në Kosovë u regjistruan 398 raste të reja dhe një viktimë, kurse ende nuk dihet se kur pritet të vijnë vaksinat anti-Covid.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme