Avdullah Hoti në Gjilan, takohet me Lutfi Hazirin

Prishtinë | 21 Jan 2021 | 13:57 | Nga Erdonita Hebibi

Para akademisë në nder të ish-presidentit Ibrahim Rugova mbajnë takim të brendshëm të LDK-së, kryeministri në detyrë Avdullah Hoti, kryetari i komunës, Lutfi Haziri dhe ministrja në detyrë e Financave, Hykmete Bajrami për të vazhduar tek teatri i Gjilanit, raporton Ekonomia Online.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme