Behgjet Pacolli bën homazhe në Kompleksin Memorial “Adem Jashari”

Prishtinë | 06 Mar 2022 | 11:00 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Lideri i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli bëri homazhe në Kompleksin Memorial “Adem Jashari”, për nderë të 24-vjetorit të Epopesë së UÇK-së.

Kujtojmë që homazhe bënë edhe krerët e shtetit si dhe liderë të partive të tjera të vendit.

Lexo më shumë:

Të ngjashme