Berisha: Ramiz Kelmendi u kërcënua nga zyrtarë të lartë politik

Prishtinë | 20 Mar 2018 | 21:44 | Nga

Besnik Berisha këshilltari i ish-kryeministrit Isa Mustafa, ka treguar se na kush ka marr kërcënime deputeti i LDK-së, Ramiz Kelmendi.

“Këto kërcënime nuk janë të sodit, z.Kelmendi është kërcënuar në ditën kur ka vendos ti bashkohet LDK-së dhe ditën kur ka vendosur të shkojë në RTK dhe të japë intervistë për të treguar se do ti bashkohet LDK-së. Kërcënimet ndaj tij janë të evidentuara”, ka thënë Berisha në RTV Dukagjini.

Berisha ka theksuar se deputeti Kelmendi është kërcënuar nga zyrtarë të lartë politikë.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme