Burri i afrohet Kurtit duke thirrur “parti Enver, jemi gati kurdoherë”

Prishtinë | 15 Nën 2019 | 16:08 | Nga Ekonomia Online

Derisa Albin Kurti po priste në një aeroport një person i është afruar për ta përshëndetur dhe ka filluar ta bëj thirrje komuniste.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet se si një person e përshëndet Kurtin duke thirrur ‘parti Enver jemi gati kurdoherë’, ndërsa ky i fundit buzëqesh ulet në vendin e tij.

Shikoni videon më poshtë:

https://video.gjirafa.com/albin-kurti-parti-enver-mp4

Kujtojmë, që Albin Kurti dhe partia e tij Vetëvendosje kanë dalur fituese në zgjedhjet e 6 tetorit, të cilët janë pasuar nga Lidhja Demokratike e Kosovës, më të cilët pritet dhe të arrihet një koalicion për të bashkëqeverisur.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme