Çitaku-Ramës: Gjeneral, faleminderit

Prishtinë | 30 Nën 2021 | 14:18 | Nga Ekonomia Online

Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rrahman Rama, dha sot dorëheqjen nga ky post.

Ai ka marrë urime të shumta nga shoqëria civile dhe nga spektri politik në vend për punën e bërë në FSK.

Një urim i veçantë i ka ardhur edhe nga nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku.

“Gjeneral, faleminderit” shkruan Çitaku në Facebook.

Të ngjashme