Deputetët takohen me një delegacion nga Parlamenti i Austrisë

Prishtinë | 04 Tet 2022 | 09:02 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë, është takuar me delegacionin e administratës së Parlamentit të Republikës së Austrisë, raporton Ekonomia Online.

Takimi u mbajt me dyer të mbyllura.

Lexo më shumë:

Të ngjashme