Deputeti i VV-së kalon kah protesta, veteranët e duartrokasin

Prishtinë | 16 Qer 2022 | 10:06 | Nga Ekonomia Online

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmir Humolli, ka kaluar kah protesta e veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Humolli është parë në mesin e veteranëve, por s’ka pranuar të prononcohet për media.

Ata e kanë pritur me brohoritje dhe e kanë përqafuar.

Ndryshe, Humolli ka votuar kundër Projektligjit për pagën minimale.

Të ngjashme