Deputetja e PDK-së thotë se u kërcënua nga bashkëshorti i presidentes Osmani

Prishtinë | 02 Gus 2021 | 10:48 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Deputetja e PDK-së, Floretë Zejnullahu, tha se ka pranuar një letër kërcënuese nga bashkëshorti i presidentes, Prindon Sadriu, raporton Ekonomia Online.

Po ashtu Zenjullahu, ka thënë se do të ushtroj padi ndaj tij menjëherë pas përfundimit të kësaj seance.

“Denoncoj kërcënimin që kam marrë nga bashkëshorti i presidentes Vjosa Osmani. Kërcënimet vijnë mënjëhëre pas publikimit të fakteve për jetën luksoze që bën ai dhe familja e tij. I bëjë me dije se ka gabuar adresën politike të cilën mund ta frikësojë. E njoftoj publikisht atë që do ta padisë atë për kërcënim menjëherë pas kësaj seance. Unë fola për jetën luksoze që bëjnë ata”, ka thënë ajo.

Lexo më shumë:

Të ngjashme