Dështon mbledhja e Komisionit për të Drejtat dhe Interesat e Komuniteteve dhe Kthim

Prishtinë | 09 Nën 2021 | 10:33 | Nga Kastriot Kokollari Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Në mungesë të kuorumit nuk është mbajtur mbledhja e Komisionit për të Drejtat dhe Interesat e Komuniteteve dhe Kthim, raporton Ekonomia Online.

Kështu ka thënë nënkryetari i Komisionit Hydajet Hyseni.

Në këtë mbledhje Komisioni në rend të ditës kishte për të shqyrtuar Projektligjin për masat për uljen e kostos së shtrirjes së rrjeteve të komunikimeve elektronike të shpejtësisë së lartë.

Lexo më shumë:

Të ngjashme