Disa të rinj nga Nisma aderojnë në LDK

Prishtinë | 08 Sht 2019 | 17:21 | Nga Ekonomia Online

Anton Quni i LDK-së, ka thënë se disa aktivistë nga Nisma Socialdemokrate kanë vendosur që ta vazhdojnë aktivitetin e tyre politik në Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Sipas Qunit, këta aktivistë janë të fshatrave Dedaj dhe Bregdri.

Postimi i tij:

LDK po rritet çdo ditë. Sot, nga NISMA disa te rinje aktiviste te fshatrave Dedaj e Bregdri vendosen ta vazhdojne aktivitetin e tyre politike ne LDK, per fitoren e madhe me kryeminister Vjosa Osmani.

Na prifte e mbara!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme