Donika Kadaj falënderon diasporën që e votoi VV-në

Prishtinë | 24 Qer 2017 | 20:33 | Nga

Donika Kadaj-Bujupi e ka falënderuar Diasporën për besimin e tyre në Lëvizjen Vetëvendosje.

“Udhëtuan gjatë, paguan shtrenjtë biletat, humbën ditë pune e shkolle, sakrifikuan, erdhën dhe votuan me zemër. Mërgata bëri ndryshimin. Faleminderit!”, ka shkruar Kadaj.

Rezultati i numërimit të votave nga diaspora është publikuar sot. Mediet raportojnë se 50 % e votave kanë shkuar për Vetëvendosjen.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme