Edi Rama ia ngatërron emrin ministrit Faton Peci

Elbasan | 26 Nën 2021 | 12:14 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ia ka ngatërruar emrin ministrit të Bujqësisë së Kosovës, Faton Peci.

Ai ne mbledhjen e sotme të Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë në Elbasan, iu drejtua Pecit me emrin Fatjon.

“Zoti. Fatjon dhe znj.Frida”, tha Rama teksa i ftoi ata të nisin fjalimin e tyre.

Ndaj këtij gabimi të Ramës, ministri kosovar nuk reagoi, por vazhdoi me fjalimin e tij.

Lexo më shumë:

Të ngjashme