Edi Rama publikon foto nga vizita e tij në familjen e Hashim Thaçit

Prishtinë | 20 Qer 2022 | 08:05 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka zhvilluar gjatë së dielës një vizitë në familjen e ish-Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Kryeministri Rama ka publikuar një fotografi përmes së cilës tregon si u prit nga familja e Thaçit.

“MIRËMËNGJES dhe me emocionet e vizitës në familjen e Presidentit Thaçi, ju uroj një javë të mbarë”, ka shkruar Rama në Facebook.

Të ngjashme