Emërohen anëtarët e bordit të Agjencisë së Veterinarisë

Prishtinë | 05 Pri 2017 | 14:39 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e sotme ka miratuar propozim-vendimin për emërimin e bordit drejtues të Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinarisë.

Anëtarë të bordit janë emëruar, Isuf Sakiqi, Parim Bajrami, Tahire Maloku, Shqipe Dema, Selatin Kaqaniku, Selvete Krasniqi dhe Valdet Gjinovci.

Lexo më shumë:

Të ngjashme