Eskalon debati ‘live’ mes Bekë Berishës e Mefail Bajqinovcit: Diktatura është më e keqe se hajnia

Prishtinë | 26 Mar 2020 | 20:38 | Nga Ekonomia Online

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha dhe ai i VV-së Mefail Bajqinovci, në një debat direkt në RTK janë përplasur me njëri tjetrin.

Derisa Bajqinovci i ka thënë Berishës se Qeveritë e kaluara kanë qenë hajdut dhe se e kanë zhvatur shtetin edhe ky i është kundërpërgjigjur.

“Diktatura është më e keqe se hajnia”, i ka thënë Berisha, Bajqinovcit.

Më tutje, ka eskaluar debati mes tyre të cilët nuk i kanë kursyer aspak akuzat.

Për më shumë, ndiqeni videon më poshtë.

"Diktatorë, hajna" – shpërthejnë në akuza ndaj njëri-tjetrit Bekë Berisha dhe Mefail Bajqinovci

"Diktatorë, hajna" – shpërthejnë në akuza ndaj njëri-tjetrit Bekë Berisha dhe Mefail Bajqinovci

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 26. März 2020

Të ngjashme