Fillon takimi i grupeve punuese të LDK-së dhe VV-së

Prishtinë | 18 Tet 2019 | 13:08 | Nga Halide Rexhepi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ka filluar takimi në mes grupeve punuese të LDK-së dhe VV-së, raporton EkonomiaOnline.

 Takimi po mbahet në zyrat qendrore të LDK-së.

Vetëvendosje në këtë grup punues po përfaqësohet nga Besnik Bisilimi dhe Glauk Konjufca, kurse LDK-ja ka përzgjedhur anëtarët e kryesisë Lumir Abdixhiku dhe Avdullah Hoti.

Ky takim ishte paraparë të mbahej në orën 11:00.

Lexo më shumë:

Të ngjashme