Fillon takimi ndërmjet Albin Kurtit dhe Isa Mustafës

Prishtinë | 22 Nën 2019 | 15:07 | Nga Halide Rexhepi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ka filluar takimi mes kryetarit të Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa, raporton Ekonomia Online.

Takimin e sotëm e ka paralajmëruar Kurti të enjten.

Ai ka thënë se në këtë takim do të diskutohet për ndarjen e posteve.

Ai gjithashtu ka thënë se në takimin me Mustafën do të diskutohet për çështjet e mbetura për harmonizimin e programit për bashkëqeverisje.

Lexo më shumë:

Të ngjashme